2017-06-18 Koncert Laureatów na Woli

18 czerwca 2017

W niedzielne popołudnie 18 czerwca 2017 roku wybraliśmy się z zespołem na uroczyste wręczenie nagród XXXVII Przeglądu Amatorskich Zespołów Artystycznych, na którym zdobyliśmy I miejsce.

Podróż odbyła się tylko z jedną niespodzianką po drodze, ale i tak byliśmy przed czasem i mogliśmy zająć na widowni najlepsze miejsca.

Wydarzenie rozpoczęło się wręczeniem nagród i wyróżnień dla wszystkich uczestników przeglądu. Ilość osób, jaka wzięła w nim udział, była naprawdę imponująca i sięgała setek osób.

Wraz z dyplomem otrzymaliśmy też puchar, który przechodził z rąk do rąk, tak bardzo każdy z nas mógł się nim chociaż trochę nacieszyć.

Po części oficjalnej odbył się Koncert Laureatów, czyli coś na co z ciekawością czekaliśmy, nie tylko dlatego, że sami występowaliśmy, ale mieliśmy też możliwość posłuchania innych uczestników, którzy zajęli pierwsze miejsca w przeglądzie. Mogliśmy na własne oczy (i uszy) przekonać się o wysokim poziomie konkursu.

Uradowała nas obecność znajomych osób na widowni. To bardzo miłe, gdy ktoś specjalnie przychodzi, żeby nas posłuchać i się z nami zobaczyć.